Pewnej daty powstania szkoły jodłowskiej ustalić nie można ...

We wrześniu 2014 r. odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego.

NAUCZYCIELE

Ciekawe zajęcia rozwijające dla dzieci, nauka języka angielskiego.

Dnia 22.09 br. odbyło się zebranie plenarne Zarządu Rady Rodziców.

Mikołajki w klasie IV B

kRhnin6A2 grudnia klasa 4B wraz z wychowawczynią kultywowała tradycje Mikołajowe. Uczniowie wręczali sobie nawzajem prezenty, dużym powodzeniem cieszył się quiz o Św. Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia uatrakcyjniony ciekawymi nagrodami. Teraz czekamy na Święta Bożego Narodzenia i wszystkie tradycje z nimi związane.

Wycieczka do Tarnowa do Pasażu Odkryć

9D9WaPpAPierwszy grudnia był dla klasy 4B szczególnym dniem. W tym dniu klasa udała się na wycieczkę do Tarnowa do Pasażu Odkryć. Uczniowie w nowoczesnych laboratoriach zmierzyli się z wyzwaniami fizyki, biologii, chemii, nauki o Ziemi. Zwiedzając pracownie Hellera uczniowie wzięli udział w zajęciach astronomicznych w  Planetarium, gdzie  poznali  niezmierzone przestrzenie wszechświata. Poznali odpowiedzi na pytania: Dlaczego niebo rozświetlają miliony gwiazd? Czy galaktykę można porównać do naleśnika? Skąd się biorą pory roku? Jak gwiazdozbiory umożliwiają nawigację?
Uczestnicząc w zajęciach w Planetarium usłyszeli  i zobaczyli na własne oczy historię podboju kosmosu, a dzięki technice wirtualnej przemierzali wszechświat. Wykonywane doświadczenia i eksperymenty oraz udział w wirtualnych lotach sprawiły, że wszyscy poczuli się prawdziwymi naukowcami, laborantami, podróżnikami i kosmonautami. Według wszystkich było to najlepsze wykorzystanie otrzymanego z Rady Rodziców dofinansowania i wszystkim udowodniło, że czas wolny można spędzić miło i atrakcyjnie a przy tym odkrywać nieznane i nabywać nową wiedzę.

01 MEN 210  02 IBE 210  04 CKE 210  05 KOWEZiU 210  06 ORE 210