Pewnej daty powstania szkoły jodłowskiej ustalić nie można ...

We wrześniu 2014 r. odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego.

NAUCZYCIELE

Ciekawe zajęcia rozwijające dla dzieci, nauka języka angielskiego.

Dnia 22.09 br. odbyło się zebranie plenarne Zarządu Rady Rodziców.

WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

101537124 639639313299060 2205851158335979520 oKażdy kto podejmuje się nauki języka obcego, musi stawić czoła niekończącej się liczbie wyrazów, które należy opanować. Dla każdego z nas może się to wydawać nierealne, aczkolwiek dobrze jest znaleźć swój sposób na naukę słówek. Jednym z nich może być obrazowanie słów poprzez rysunki. Na tym właśnie polegał gminny konkurs języka angielskiego „EYE- CATCHING WORDS” zorganizowany przez SP w Dębowej. Celem konkursu było promowanie postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się i rozwijania umiejętności językowych, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, ułatwianie uczenia się nowego słownictwa, stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swoich umiejętności językowych i plastycznych we współzawodnictwie z innymi uczniami.

„Czytam bo lubię”- wyniki konkursu

zdjcie2Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Czytam bo lubię", w którym wzięli udział uczniowie z klas I-VI. Przyznano następujące miejsca w trzech kategoriach:

Rozstrzygnięcie konkursu z j. angielskiego „Symbole Wielkiej Brytanii”

101140279 723832565031117 4489275675215134720 nW maju został przeprowadzony konkurs plastyczny z języka angielskiego „Symbole Wielkiej Brytanii”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej. Celem konkursu było: popularyzacja języka angielskiego, zaprezentowanie talentów plastycznych uczniów, pogłębianie zainteresowań Wielką Brytanią.

Dzień Dziecka w naszej szkole

dzieckoDzisiaj w szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Mimo zamieszania związanego z pandemią dzieciaki bawiły się znakomicie. Klasy pierwsze zorganizowały: malowanie twarzy, eksperymenty, seans filmowy z popcornem, gry edukacyjne i pyszne gofry. Uczniowie klas drugich rozpoczęli dzień na sportowo. Odwiedzili ich trenerzy Jodłowskiej Akademii Piłkarskiej „Diament”. Były zabawy ruchowe i krótkie mecze. Ku zaskoczeniu wszystkich, jeden z trenerów okazał się wspaniałym kucharzem i zademonstrował dzieciom jak zrobić pyszne i kolorowe gofry. Drugoklasiści wykorzystali również piękną pogodę i zamalowali chodnik kolorową kredą. Uczniowie klas trzecich postawili na działalność artystyczną: śpiewali piosenki, odrysowywali własne kontury na dużych kartonach szarego papieru i oczywiście zajadali się pysznymi goframi. Słońce, które wyszło zza chmur zachęciło ich do wyjścia na orlik i plac zabaw. To był wspaniały dzień!

WIELKI SUKCES UCZNIÓW W KOLORATORIUM ŚNIEŻKI

koloratoriumKomisja konkursowa Koloratorium Śnieżki zakończyła swoją pracę. Wyłoniono wszystkich laureatów konkursu indywidualnego. Wśród laureatów znajdują się uczniowie  z Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej. Poziom tradycyjnie przerósł  oczekiwania, podobnie jak ilość nadesłanych prac - w sumie było ich 3183! Gratulujemy zwycięzcom!

01 MEN 210  02 IBE 210  04 CKE 210  05 KOWEZiU 210  06 ORE 210