Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

piknik rodzinny

piknikDyrekcja, Nauczyciele i Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 w Jodłowej po raz pierwszy zorganizowali Piknik Rodzinny. 5 czerwca 2016 r. o godzinie 14.00 wiązanką piosenek niezapomnianej Anny Jantar w wykonaniu gimnazjalistek z klasy III A i III B rozpoczęła się rodzinna impreza. Gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, powitała Pani dyrektor Teresa Połoska.

Wśród nich byli: wójt gminy Jodłowa Pan Robert Mucha, z-ca wójta Pani Dorota Krzyżak, poseł na sejm RP Pan Jan Warzecha, Pani dyr Szkoły Podstawowej Nr 3 w Jodłowej Pani Barbara Dziedzic, dyr CKiCz w Jodłowej Pan Waldemar Sztogrin. Pani dyrektor w swoim wystąpieniu podkreśliła, „że szkoła – to nasz drugi dom” i jest w niej miejsce nie tylko na naukę, ale także na dobrą zabawę, a Pan wójt i Pan poseł wspominali swój pobyt w tej szkole.
PIKNIK RODZINNY NA ŻYWO - http://itvpoludnie.pl/filmy/jodlowa_piknik_czerwiec_16.mp4

Program artystyczny oraz towarzyszące mu atrakcje zgromadził na szkolnym boisku mnóstwo dzieci wraz z całymi rodzinami. Na specjalnie przygotowanej i udekorowanej scenie można było podziwiać talenty dzieci od najmłodszych do najstarszych. Tańce, piosenki oraz krótkie przedstawienia, wszystkim się podobały i nagradzane były gromkimi brawami. Ciekawy koncert muzyczny wysłuchaliśmy w wykonaniu Orkiestry Dętej z Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy pod kierunkiem Pana Andrzeja Korusa. Miłą niespodzianką dla wszystkich był występ artystów cyrkowych. Program artystyczny i pierwszy Piknik Rodzinny w naszej szkole, ale mamy nadzieję, ze nie ostatni, zakończyła kapela z Kowalowej „W kuźni u kowala”.

Występom artystycznym towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Obecność strażaków i wozów strażackich cieszyła się dużym zainteresowaniem. Gimnazjalistki, malujące twarze najmłodszych, nie mogły narzekać na brak chętnych. Do końca imprezy ustawiały się kolejki dzieci, których kolorowe buzie były wszędzie. Pani Basia i Pani Małgosia, prowadzące loterię fantową, sprzedały prawie wszystkie losy.

Było też coś dla ciała. Cały czas działały punkty gastronomiczne. U rodziców można było zakupić pyszne ciasta, frytki, a Pan Robert i Pani Jadwiga za jedyne 2 zł 50 gr. częstowali wspaniałymi kiełbaskami z grilla. Wszyscy chętni mogli poczęstować się darmowym bigosem i gulaszem. Były też lody i napoje.

Żeby zorganizować taką imprezę nie wystarczyłby pomysł i zaangażowanie. Potrzebni byli sponsorzy. I tym razem ich nie zabrakło. Bardzo serdecznie dziękujemy:

 • Panu Leszkowi Furmanowi
 • Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu „Samarol”
 • Pani Ewie Batko
 • Pani Kindze Warzecha
 • Pani Marii Serafin
 • Państwu Małgorzacie i Markowi Czarnawskim
 • Pani Marii Warzecha - Prezes GS Jodłowa
 • Piekarni Jodłowa i sklepowi GS Nr 5 Jodłowa
 • Państwu Aleksandrze i Zbigniewowi Lejom
 • Panu Władysławowi Lech
 • Pani Annie Szpak
 • Pani Beacie Markiewicz
 • Pani Elżbiecie Stręk
 • Państwu Barbarze i Januszowi Słotom
 • Pani Annie Czarnawskiej
 • Pani Teresie Urban

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za życzliwość i okazaną pomoc, dzięki czemu pierwszy Piknik Rodzinny w Zespole Szkół Nr 1 w Jodłowej na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy wzięli w nim udział. Mamy też nadzieję, że stanie się on również tradycją naszej szkoły. Do zobaczenia za rok.