„Coś się kończy, aby coś innego mogło trwać”

pozegnanie„Coś się kończy, aby coś innego mogło trwać” – tym mottem uczniowie klas III gimnazjum i klasy VI szkoły podstawowej pożegnali się ze szkołą.
Uroczyste pożegnanie odbyło się w dniu 23 czerwca 2016r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Jodłowej.
W spotkaniu uczestniczyła Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie.

Absolwenci szkoły przygotowali montaż słowno - muzyczny, podziękowania dla wszystkich nauczycieli oraz każda klasa prezentacje multimedialną z życia klasy w ciągu ich wspólnego pobytu w szkole. Wspólne oglądanie zdjęć z różnych imprez klasowych było refleksją, która wprawiła ich w spory zachwyt. Absolwentów szkoły pożegnali ich młodsi koledzy, którzy poprzez wiersze udzielali im rad i drogowskazów jakimi winni się kierować w dalszym życiu. Podarowali im również pamiątkowe długopisy.