Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

Szczęśliwie i uroczyście zakończony rok szkolny 2015/2016

zakonczenie24 czerwca 2016r. o godzinie 8:00 uroczystą Mszą Świętą, którą koncelebrowali ks. dr Zenon Tomasiak i ks. mgr Fabian Grębski (były uczeń naszej szkoły) rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.


Po uroczystości w kościele, w asyście szkolnych sztandarów, wszyscy udali się na salę gimnastyczną. Tam, na tle wykonanej dekoracji, której elementem były osiągnięcia uczniów w minionym roku szkolnym, stolik z nagrodami robił imponujące wrażenie.

Kolejnym punktem dzisiejszego święta, po odśpiewaniu hymnu narodowego, było przekazanie sztandarów. Następnie głos zabrała Pani dyrektor mgr Teresa Połoska, która powitała wszystkich zebranych na sali. Wśród gości byli: Pan wójt gminy  Jodłowa mgr Robert Mucha,  Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy administracji i obsługi oraz Uczniowie.

Pan wójt w swoim wystąpieniu gratulował dyrekcji uczniom i nauczycielom wyników nauczania oraz dziękował za współpracę w ciągu minionego roku szkolnego. Na pamiątkę otrzymał specjalną książkę, której treścią były wszystkie osiągnięcia uczniów naszej szkoły w kończącym się roku szkolnym.

Najwięcej gratulacji i nagród otrzymali uczniowie. Ich całoroczna praca została doceniona i nagrodzona. Nie zabrakło też podziękowań i gratulacji dla Rodziców.  Miłą niespodzianką dla nauczycieli były specjalne podziękowania przygotowane i wręczane  przez Panią dyrektor.

Na  zakończeni uroczystości uczniowie udali się do klas na ostatnią w tym roku szkolnym lekcję wychowawczą, by otrzymać upragnione świadectwa.

W miłej atmosferze, z życzeniami zdrowych i szczęśliwych wakacji  oraz radami, o których usłyszeliśmy w Kościele rozpoczęliśmy zasłużone wakacje.

Coś się kończy, żeby coś mogło trwać…