Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców"

Szanowni Państwo!
Przyszedł czas na podziękowania za wielomiesięczną współpracę w ramach akcji "Dzieci uczą rodziców". Państwa zaangażowanie i pomysłowość były piękną ozdobą akcji w roku szkolnym 2019/2020. Bardzo dziękujemy Państwu za udział i realizację lekcji. Dziękujemy Dyrektorom placówek, którzy wyrazili zgodę na udział placówki w akcji. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy swoją kreatywnością niejednokrotnie powodowali uśmiech na naszych twarzach. Dziękujemy za zamieszczanie informacji na stronach internetowych, które przesyłaliśmy do Państwa w trakcie trwania akcji. Mamy nadzieję, że współpraca zapoczątkowana w minionym roku szkolnym będzie się rozwijać w kolejnych latach. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by akcja "Dzieci uczą rodziców" w kolejnym roku szkolnym w dużo większym stopniu wspierała Państwa pracę. Jestem głęboko przekonany, że nasza wspólna przygoda przyniesie wiele pozytywnych skutków.

Poniżej przesyłam linki do wygenerowania certyfikatów dla placówki, koordynatora w placówce i wszystkich nauczycieli, którzy realizowali lekcje. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli do Państwa certyfikaty wysłać tak, jak pierwotnie planowaliśmy - drogą pocztową. Niestety epidemia pokrzyżowała nam te zamierzenia.
Współpraca z Państwem w roku szkolnym 2019/2020 była dla mnie osobiście wielkim zaszczytem, a zarazem źródłem wielkiej motywacji. Przez całe wakacje jestem do Państwa dyspozycji. W najbliższym czasie otrzymacie Państwo wyniki ankiety, o wypełnienie której prosiłem kilka dni temu. 
Przesyłam ciepłe pozdrowienia dla całej społeczności Państwa placówek. 

Z wyrazami szacunku
Dawid Wiejata 
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"