GŁOSUJ NA ŚWIETLICĘ!!!

siegrasiemaAkcja: Się gra się ma Bezpieczny Playroom – konkurs trwa od 15.10.2019r. – 28.11.2019r.

Moi drodzy głosujemy na naszą wymarzoną świetlicę po wpisaniu https://siegrasiema.com wybieramy głosuj i szukamy naszej szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej (od 15.10.2019r. – 28.11.2019r..) Zachęcamy uczniów, rodziców oraz sympatyków naszej szkoły do głosowania.                                                                                                                                                                          gosuj                                                                                                      DZIĘKUJEMY!!!
To od nas zależy czy zdobędziemy główną nagrodę...

Code Week - Europejski Tydzień Kodowania

codeW dniach 5 – 20 października 2019 uczniowie klas 1–3 naszej szkoły wzięli udział w trwającym dwa tygodnie Europejskim Tygodniu Kodowania - Code Week, czyli społecznej inicjatywie, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.
Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem.

Wyjazd do teatru

teatr17 października 2019 roku uczniowie klas: czwartej, piątych i szóstych naszej szkoły odwiedzili Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Uczestnicy wycieczki obejrzeli przedstawienie zatytułowane  „Mity greckie. Wyprawa po ambrozję”.  Ma ono charakter rockowego musicalu z piosenkami i muzyką graną na żywo.

"Jedz owoce i jarzyny to najlepsze witaminy"

DSC 083316 października 2019 roku rozpoczęliśmy nowy projekt "Jedz owoce i jarzyny to najlepsze witaminy". Organizatorem projektu jest Koło Gospodyń Wiejskich Mieszkańców Zagórza i Dęborzyna. Projekt pod patronatem Starostwa Powiatowego w Dębicy. Było super !
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie