Biwak 3 Gromady Zuchowej i DPH

zuch rysW dniach 26 – 28 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jodłowej zorganizowany będzie biwak dla Zuchów i Harcerzy. Szczegółowe informacje znajdują  w zamieszczonym poniżej programie. Zgody od rodziców należy dostarczyć do 23 stycznia 2018 r. do p. B.Gil (zuchy) i do p. A. Janaś (harcerze).

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „…Dla Ciebie kolędujemy…”

koleda17 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jodłowej odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „…Dla Ciebie kolędujemy…”.  Oceniano walory głosowe, muzykalność, interpretację utworów i ogólny wyraz artystyczny uczestników konkursu. W kategorii klas 0-III jury w składzie: pani dyrektor Aneta Janaś, ksiądz proboszcz Zenon Tomasiak, pani Marzena Potyrała wytypowało następujących zwycięzców:

XXVI finał WOŚP

wosp14 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej odbył się już XXVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW”. Uczniowie z naszej szkoły, jak co roku aktywnie wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Na scenie występowały dzieci z oddziału „0” prezentując tańce pod kierunkiem pani Mariny Nawracaj. Dominika Jędrzejczyk 6 lat solo zaśpiewała kolędę „Zaśpiewajmy Jezusowi”. O godz. 1630 wystąpił chór ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej pod kierunkiem pani Leny Goleń. Tuż po nim uczniowie klas gimnazjalnych, przedstawili krótką scenę związaną z tematyką bożonarodzeniową. Uczniów do występu przygotowała pani Anna Nosal.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w XXVI finał WOŚP.