Zaproszenie na Rajd Rowerowy

rajd rowerowyStowarzyszenie na rzecz wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży "Wspólna sprawa"
serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na rajd rowerowy po okolicy.
W przypadku złej pogody termin zostanie zmieniony.

Trzy medale na powiatowych zawodach lekkoatletycznych

biegiTrzy medale zdobyły nasze uczennice podczas powiatowych zawodów lekkoatletycznych, które odbyły się 22.09 2022r. w Pustkowiu. W biegu na 600m III miejsce zajęły Aleksandra Baran w kategorii dziewcząt młodszych i Natalia Kłusek w kategorii dziewcząt starszych. Jeszcze lepiej zaprezentowała się Amelia Kita która bieg na 300m. ukończyła na II miejscu. GRATULACJE!!!

WYCIECZKA DO WARSZAWY dla klas VII i VIII

307653400 1135715393990999 8947456375863460071 nW dniach 19-20 września odbyła się wycieczka do Warszawy dla klas ósmych i siódmych. Pierwszego dnia razem z przewodnikiem zwiedzono Starówkę. Najciekawszymi elementami zwiedzonymi na Starówce były: Ogród Saski, zmiana warty przy grobie Nieznanego Żołnierza, spacer po Krakowskim Przedmieściu, Pałac Prezydencki, symbol Warszawy-Syrenka Warszawska oraz pomnik Małego Powstańca. Następnym punktem było Muzeum Powstania Warszawskiego. Była to bardzo ciekawa lekcja historii.
Po nocy spędzonej w hotelu wycieczkowicze ruszyli w dalszą podróż po stolicy. Do najciekawszych miejsc zwiedzonych w tym dniu zaliczymy: Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, Łazienki Królewskie oraz Sejm.
Uczestnicy wyjazdu wrócili zachwyceni i oczarowani naszą stolicą Warszawą.

"Junior Edu-Żywienie"

eduzywienie logo kolor A scaledNasza szkoła przystąpiła do ministerialnego programu „Junior-Edu-Żywienie” (akronim JEŻ) - jest to program edukacji żywieniowej uczniów szkół podstawowych w klasach I-VI. Program będzie realizowany przez specjalistów w dziedzinie żywienia i dietetyki z Instytutu Nauk o Żywieniu CzłowiekaSzkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego  PZH – Państwowego Instytutu Badawczego.