Podziękowanie od Prezydenta za udział w akcji

Szanowni Państwo
w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.
W tej edycji (grudzień 2019 roku) do naszej akcji przyłączyło się ponad 1 mln 100 tys. uczniów i prawie 117,5 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy od Państwa ponad 10 tys. zgłoszeń!

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

20200112 15255012 stycznia 2020 r. Nasza szkoła włączyła się w orkiestrowe granie 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na sali widowiskowej Domu Kultury zaprezentowały się Zespół Taneczny „Mali Jodłowianieprowadzony przez Panią Barbarę Kapłon i chór szkolny pod dyrekcją Pani Leny Goleń. Widzowie obejrzeli kilka tańców ludowych i wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu uczniów naszej szkoły.