Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

DZIEŃ ZIEMI 2021 - konkursy

dzie ziemiW trosce o środowisko naturalne Centrum Edukacji Ekologicznej przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ekologiczno - przyrodniczym pt. „Z ekologią żyj w zgodzie”, który przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Jodłowa. Konkurs odbędzie się w trzech formach: pierwsza z nich będzie wymagała przygotowania stroju w stylu Eko, następnie konkurs wiedzy ekologicznej oraz przygotowanie pracy przestrzennej.

WYNIKI KONKURSU NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ

20210321 185939Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej ogłosiło na Facebooku wyniki konkursu gminnego na pisankę wielkanocną. W kategorii wiekowej kl. I – IV zwyciężyła uczennica naszej szkoły Karolina Podraza. W kategorii klas V –VII pierwsze miejsce zajął Paweł Latocha, trzecie Wiktoria Kita, a wyróżnienia zdobyli Aleksandra Materowska i Jakub Materowski.  Bardzo się cieszymy z sukcesu uczniów naszej szkoły. Gratulujemy!
                                                                                                        Maria Kos

Sukces w I etapie Powiatowego Konkursu Wiedzy MEGAMÓZGI 2021

megamzgiPierwszy etap konkursu zorganizowany został on-line przez Szkołę Podstawową w Siedliskach-Bogusz. Uczniowie mogli startować w trzech modułach: biologiczno- chemicznym, fizyczno-geograficznym i informatyczno-matematycznym. Zadania konkursowe były wymagające, tym bardziej, że na rozwiązanie 15 zadań o różnym stopniu trudności z każdego przedmiotu uczniowie mieli tylko 15 minut. Do finału konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

Konkurs „ZIMOWE KLIMATY” rozstrzygnięty

Krzysztof Garncarz SP3W konkursie fotograficznym „ZIMOWE KLIMATY” wzięło udział ponad 50. uczniów klas IV- VIII z czterech jodłowskich szkół podstawowych.
Jury w składzie:
p. Krzysztof Kosowski – art. Fotografik
p. Aneta Janaś – dyr. Szkoły Podstawowej Nr 1 im ks. F. Blachnickiego w Jodłowej
p. Maria Kos – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 im ks. F. Blachnickiego w Jodłowej
postanowiło nagrodzić następujące osoby:

Wyniki konkursu na „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ”.

IMG 20210321 173320Znamy już zwycięzców gminnego konkursu na „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ”. Zadanie jak zwykle nie należało do łatwych, bo wpłynęło aż 86 prac w dwóch kategoriach wiekowych. Komisja konkursowa w składzie:
Pani Aneta Janaś
Pani Barbara Wójcik
Pani Anna Wołowiec
wyłoniła następujących laureatów konkursu: