„Fizyczna Liga Zadaniowa” – wyniki za zestaw 2

Gminny konkurs „Fizyczna Liga Zadaniowa” – wyniki za zestaw 2

 kl. VII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Szymon Pyznarski

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej

2

Karolina Fik

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

3

Regina Kaczka

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej

4

Kinga Kos

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

Oliwia Walkowicz

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

Magdalena Jasica

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

5

Kamila Kastarenda

Szkoła Podstawowa w Dęborzynie

6

Marta Wal

Szkoła Podstawowa Nr 1 im.ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

Kl. VIII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Kamila Kociołek

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej

Honorata Buras

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej

2

Natalia Warzecha

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

3

Martyna Michalik

Szkoła Podstawowa  im. Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej

4

Patrycja Barzyk

Szkoła Podstawowa  im.Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej

5

Dominik Batko

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

Gminny konkurs „Fizyczna Liga Zadaniowa” – wyniki za zestaw 1 i 2 razem

Kl. VII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Szymon Pyznarski

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej

2

Regina Kaczka

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej

3

Karolina Fik

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

4

Kinga Kos

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

5

Oliwia Walkowicz

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

Magdalena Jasica

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

6

Kamila Kastarenda

Szkoła Podstawowa w Dęborzynie

7

Marta Wal

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

8

Agnieszka Batko

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

Kl. VIII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Kamila Kociołek

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej

2

Honorata Buras

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej

3

Martyna Michalik

Szkoła Podstawowa  im. Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej

4

Patrycja Barzyk

Szkoła Podstawowa  im. Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej

5

Natalia Warzecha

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

6

Maria Świerczek

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej

7

Dominik Batko

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej

Gratuluję uczniom i zachęcam do rozwiązywania kolejnych zestawów zadań.