II MIEJSCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

20180613 112150Dziewczęta i chłopcy ze Szkoły  Podstawowej Nr 1  im. ks. Franciszka Blachnickiego zajęli II miejsce w Powiatowej Siatkówce Plażowej.  Zawody zostały rozegrane 13 czerwca 2018 r. w Dębicy.

Skład dziewcząt: Gabriela Wal, Natalia Nowak

Skład chłopców: Szymon Czekaj, Szymon Lesiak

Opiekun: Robert Warzecha

VI MIEJSCE MŁODYCH PIŁKARZY NA TURNIEJU „MUNDIALITO”

IMG 0007VI miejsce – najlepsze w historii  – zajęli uczniowie naszej szkoły podczas rozegranego 25 maja w Dębicy turnieju „Mundialito”. Każda szkoła reprezentowała inny kraj, nasza szkoła reprezentowała Danię. W turnieju uczestniczyło 20 drużyn z powiatu dębickiego, tarnowskiego i ropczycko-sędziszowskiego.

Szkołę reprezentowali: Kacper Czarnawski, Patryk Mikrut, Jakub Stręk, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Dawid Składanowski, Paweł Papciak, Piotr Szewczyk, Dawid Gajda, Marcin Potas, Bartłomiej Czarnawski opiekun:  Stanisław Górka

Biegi przełajowe

20180406 1147516 kwietnia 2018 r. w Dębicy odbyły się „Powiatowe indywidualno-drużynowe biegi przełajowe”. Gminę Jodłowa reprezentowało 6 drużyn ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej. Najlepiej  indywidualnie w biegu na 800 m zaprezentowali się: Patryk Mikrut (uczeń kl. VI), który zajął I miejscePaweł Papciak (uczeń kl. VI) miejsce II oraz w biegu na 1000 m Jan Kos (uczeń kl. II a) miejsce III. Patryk i Paweł awansowali indywidualnie na zawody rejonowe w Kolbuszowej.

II miejsce siatkarek i siatkarzy w powiatowych zawodach

20180315 105214W Powiatowych Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych w „Mini piłce siatkowej dziewcząt”, które odbywały się w Pustkowiu uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce ulegając jedynie zawodniczkom z Dębicy.
Szkołę reprezentowały: Natalia Mokrzycka, Natalia Wyłonas, Karolina Tarasek, Aleksandra Nowak, Natalia Stanek, Angelika Baran, Marta Wal, Kinga Kos, Patrycja Kos.
II miejsce zajęli również chłopcy, którzy podczas turnieju rozgrywanego w Dębicy musieli uznać wyższość tylko gospodarzy czyli uczniów z SP9.
Szkołę reprezentowali: Kacper Czarnawski, Patryk Mikrut, Patryk Kapłon, Jakub Stręk, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Dawid Składanowski, Paweł Papciak, Piotr Szewczyk.
Opiekun naszych drużyn jest nauczyciel wychowania fizycznego Pan Stanisław Górka

Serdeczne gratulacje!

II miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt

20180227 132220W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej, które odbywały się w Dębicy, wzięło udział siedem mistrzowskich drużyn z gmin: Czarna, Jodłowa, Pilzno, Żyraków, Brzostek, Gminy Dębica oraz z miasta Dębicy. Uczennice z naszej szkoły w całym turnieju wygrały 4 mecze pokonując kolejno: SP Lipiny, SP Góra Motyczna, SP Brzostek i SP Nagawczyna oraz ulegając SP 3 Dębica wywalczyły bardzo dobre II miejsce.

Szkołę reprezentowały: Natalia Nowak, Gabriela Wal, Alina Kaczka, Marcelina Berek, Weronika Mokrzycka, Alicja Gnat, Wiktoria Bożek, Kinga Papiernik, Aleksandra Kita, Kinga Bułat, Weronika Kieca, oraz Oliwia Proszowska z kulą. Opiekun:  Stanisław Górka

Serdeczne gratulacje!