Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

V i IX miejsce w województwie w Badmintonie

02W rozegranych w Straszęcinie Finałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie wystąpiły dwie drużyny dziewcząt z naszej szkoły. Dziewczyny młodsze w składzie Aleksandra Baran, Oliwia Klucznik, Zuzanna Górka i Nadia Górka zajęły V miejsce, natomiast ich starsze koleżanki Karolina Delikat, Zuzanna Nowak i Zuzanna Warzecha uplasowały się na IX miejscu. Gratulacje. 

I miejsce w półfinale wojewódzkim w badmintonie

IMG 20221123 151845Na pierwszym miejscu ukończyły nasze uczennice udział w półfinale wojewódzkim w badmintonie, który był rozgrywany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Straszęcinie. Zespół w składzie Zuzanna Nowak, Karolina Delikat i Zuzanna Warzecha w całym turnieju wygrały wszystkie pojedynki i z pierwszego miejsca awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się w połowie grudnia. GRATULULACJE!!!

Miejsca na poduim w badmintonie

IMG 20221028 141859W tym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w programie SHUTTLE TIME, który ma na celu popularyzację badmintona wśród dzieci i młodzieży. W ramach tego projektu nasi uczniowie uczestniczyli w turnieju, który odbył się w Pilźnie. Najlepiej  zaprezentowała się Zuzanna Nowak, która w swojej kategori wiekowej zajęła II miejsce, natomiast na III miejscu ukończyły Karolina Delikat i Aleksandra Baran. W turnieju wystąpili również: Zuzanna Górka, Oliwia Klucznik, Zuzanna Warzecha, Filip Gomółka, Dawid Janiga i Jakub Nawracaj. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Awans do finału wojewódzkiego dzięki II miejscu w zawodach powiatowych

IMG 20221011 WA000411 października  na stadionie ZSZ Nr 1 w Dębicy odbyły się Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyna dziewcząt po zaciętej walce zajęła II miejsce i wywalczyła awans do finału wojewódzkiego, natomiast chłopcy uplasowali się na miejscu VI.
Składy sztafet:
Dziewczęta: Aleksandra Baran, Maria Makowicz, Zuzanna Górka, Oliwia Klucznik, Marta Łącka, Karolina Podraza. 
Chłopcy: Patryk Bułat, Szymon Materowski, Jakub Król, Szymon Kita, Jakub Nawracaj, Dawid Janiga. 
Gratulacje i powodzenia na dalszym etapie!

Trzy medale na powiatowych zawodach lekkoatletycznych

biegiTrzy medale zdobyły nasze uczennice podczas powiatowych zawodów lekkoatletycznych, które odbyły się 22.09 2022r. w Pustkowiu. W biegu na 600m III miejsce zajęły Aleksandra Baran w kategorii dziewcząt młodszych i Natalia Kłusek w kategorii dziewcząt starszych. Jeszcze lepiej zaprezentowała się Amelia Kita która bieg na 300m. ukończyła na II miejscu. GRATULACJE!!!