Biegi przełajowe

20180406 1147516 kwietnia 2018 r. w Dębicy odbyły się „Powiatowe indywidualno-drużynowe biegi przełajowe”. Gminę Jodłowa reprezentowało 6 drużyn ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej. Najlepiej  indywidualnie w biegu na 800 m zaprezentowali się: Patryk Mikrut (uczeń kl. VI), który zajął I miejscePaweł Papciak (uczeń kl. VI) miejsce II oraz w biegu na 1000 m Jan Kos (uczeń kl. II a) miejsce III. Patryk i Paweł awansowali indywidualnie na zawody rejonowe w Kolbuszowej.

II miejsce siatkarek i siatkarzy w powiatowych zawodach

20180315 105214W Powiatowych Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych w „Mini piłce siatkowej dziewcząt”, które odbywały się w Pustkowiu uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce ulegając jedynie zawodniczkom z Dębicy.
Szkołę reprezentowały: Natalia Mokrzycka, Natalia Wyłonas, Karolina Tarasek, Aleksandra Nowak, Natalia Stanek, Angelika Baran, Marta Wal, Kinga Kos, Patrycja Kos.
II miejsce zajęli również chłopcy, którzy podczas turnieju rozgrywanego w Dębicy musieli uznać wyższość tylko gospodarzy czyli uczniów z SP9.
Szkołę reprezentowali: Kacper Czarnawski, Patryk Mikrut, Patryk Kapłon, Jakub Stręk, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Dawid Składanowski, Paweł Papciak, Piotr Szewczyk.
Opiekun naszych drużyn jest nauczyciel wychowania fizycznego Pan Stanisław Górka

Serdeczne gratulacje!

II miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt

20180227 132220W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej, które odbywały się w Dębicy, wzięło udział siedem mistrzowskich drużyn z gmin: Czarna, Jodłowa, Pilzno, Żyraków, Brzostek, Gminy Dębica oraz z miasta Dębicy. Uczennice z naszej szkoły w całym turnieju wygrały 4 mecze pokonując kolejno: SP Lipiny, SP Góra Motyczna, SP Brzostek i SP Nagawczyna oraz ulegając SP 3 Dębica wywalczyły bardzo dobre II miejsce.

Szkołę reprezentowały: Natalia Nowak, Gabriela Wal, Alina Kaczka, Marcelina Berek, Weronika Mokrzycka, Alicja Gnat, Wiktoria Bożek, Kinga Papiernik, Aleksandra Kita, Kinga Bułat, Weronika Kieca, oraz Oliwia Proszowska z kulą. Opiekun:  Stanisław Górka

Serdeczne gratulacje!

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach w „Mini piłce ręcznej chłopców”

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w „Mini piłce ręcznej”, które odbywały się w Dębicy, wzięło udział pięć mistrzowskich drużyn z gmin: Czarna, Jodłowa, Pilzna, Gminy Dębica oraz z miasta Dębicy. Uczniowie reprezentowali szkoły: SP Lipiny, SP  Nr 1 Jodłowa, SP Czarna, SP Podgrodzie i SP 9 Dębica. Zawody rozgrywane były w formule "każdy z każdym".  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej zajął III miejsce.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Czarnawski, Patryk Mikrut, Patryk Kapłon, Jakub Furgał, Jakub Stręk, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Dawid Składanowski, Paweł Papciak, Piotr Szewczyk, opiekun: Stanisław Górka

Gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów!

IV miejsce w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w badmintonie chłopców

20171220 163226Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej zajęli bardzo dobre bo IV miejsce w finale wojewódzkim w „Badmintonie chłopców”, które były rozgrywane w ramach „Podkarpackich Igrzysk Dzieci”.  Zawody, które odbyły się 20 grudnia 2017 r.w hali Zespołu Szkół w Straszęcinie zostały poprzedzone półfinałami, w których wystartowało aż 77 zespołów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patryk Mikrut, Paweł Papciak i Grzegorz Batko, opiekun: Stanisław Górka