Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

IV miejsce w województwie starszych dziewczyn

IMG 20231114 161043Na bardzo dobrym  IV miejscu ukończyły starsze dziewczyny w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Aleksandra Baran, Karolina Delikat i Anna Kapłon w bardzo wyrównany meczu o trzecie miejsce przegrały 3:2 z SP Zagórz. 
Czwarte w województwie - Gratulacje!

Mamy medal...

IMG 20231109 1651481Mamy brązowy medal i puchar za zdobycie III miejsca w Wojewódzkim Finale w Badmintonie rozgrywanym w kategorii Igrzysk Dzieci. Drużyna w składzie Oliwia Klucznik, Lena Pytlik, Zuzanna Górka i Nadia Górka w półfinale niestety przegrały z drużyną ze Straszęcina ale w meczu o III miejsce pokonały dziewczyny z Odrzykonia i mogły stanąć na najniższym stopniu podium.
Gratulujemy!

Kolejny awans na zawody wojewódzkie

IMG 20231031 150637

W rozegranym w Straszęcinie Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży w Badmintonie dziewczyny w składzie A. Baran, K. Delikat i P. Frączek wywalczyły bardzo dobre II miejsce przegrywając w całym turnieju tylko jeden pojedynek  z SP Gogołów. Dzięki drugiemu miejscu dziewczyny wywalczyły awans do turnieju wojewódzkiego.  Na miejscu VII ukończyli turniej chłopcy  grając w składzie: D. Janiga, F. Gomółka i J. Nawracaj.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Duuuuży sukces młodych badmintonistek...

IMG 20231025 160024Sukcesem zakończył się udział naszych młodszych dziewczyn w Półfinale Wojewódzkim w Badmintonie.  Zespół w składzie: Lena Pytlik, Oliwia Klucznik i Zuzanna Górka wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce pokonując w finale Straszęcin 3:2. Wygrana zapewniła również awans do finału wojewódzkiego.
Gratulacje i powodzenia na kolejnym etapie!

Sukcesy w drużynowo-indywidualnych biegach przełajowych

IMG 20231019 WA0008

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli Aleksandra Baran i Patryk Mika. W klasyfikacji drużynowej chłopcy z klasy IV oraz dziewczyny z klas V i VI ukończyli ma II miejscu i wywalczyli awans do zawodów rejonowych. Na miejscu III ukończyły dziewczyny z klas VII - VIII.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!