SUKCES WERONIKI I ANGELLIKI W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH

angSukcesem zakończył się udział naszych uczennic w powiatowych zawodach w lekkiej atletyce, które odbyły się 19 września 2019r. w Pustkowiu. Weronika Baran startująca w "Igrzyskach Dzieci" zajęła pierwsze miejsce w biegu na 600m. Wyniku pozazdrościła Weronice jej starsza siostra, która startując w "Igrzyskach Młodzieży" również zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. W zawodach uczestniczyły również Aleksandra Pordaza i Karolina Fik, które zajęły szóste miejsca w swoich biegach. GRATULUJEMY!

Sukces Angeliki w Zawodach Lekkoatletycznych

LA 1Sukcesem zakończył się udział naszych uczennic w Powiatowych Zawodach w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 18 września 2018r. w Pustkowiu. Angelika Baran (kl. VI) z czasem 1,56,90 zajęła I miejsce w biegu na 600 m. W zawodach uczestniczyły również Weronika Baran (kl. Vb) w biegu na 600 m  –  IV miejsce i Karolina Tarasek (kl. VI) również IV miejsce.

II MIEJSCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

20180613 112150Dziewczęta i chłopcy ze Szkoły  Podstawowej Nr 1  im. ks. Franciszka Blachnickiego zajęli II miejsce w Powiatowej Siatkówce Plażowej.  Zawody zostały rozegrane 13 czerwca 2018 r. w Dębicy.

Skład dziewcząt: Gabriela Wal, Natalia Nowak

Skład chłopców: Szymon Czekaj, Szymon Lesiak

Opiekun: Robert Warzecha

VI MIEJSCE MŁODYCH PIŁKARZY NA TURNIEJU „MUNDIALITO”

IMG 0007VI miejsce – najlepsze w historii  – zajęli uczniowie naszej szkoły podczas rozegranego 25 maja w Dębicy turnieju „Mundialito”. Każda szkoła reprezentowała inny kraj, nasza szkoła reprezentowała Danię. W turnieju uczestniczyło 20 drużyn z powiatu dębickiego, tarnowskiego i ropczycko-sędziszowskiego.

Szkołę reprezentowali: Kacper Czarnawski, Patryk Mikrut, Jakub Stręk, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Dawid Składanowski, Paweł Papciak, Piotr Szewczyk, Dawid Gajda, Marcin Potas, Bartłomiej Czarnawski opiekun:  Stanisław Górka

Biegi przełajowe

20180406 1147516 kwietnia 2018 r. w Dębicy odbyły się „Powiatowe indywidualno-drużynowe biegi przełajowe”. Gminę Jodłowa reprezentowało 6 drużyn ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej. Najlepiej  indywidualnie w biegu na 800 m zaprezentowali się: Patryk Mikrut (uczeń kl. VI), który zajął I miejscePaweł Papciak (uczeń kl. VI) miejsce II oraz w biegu na 1000 m Jan Kos (uczeń kl. II a) miejsce III. Patryk i Paweł awansowali indywidualnie na zawody rejonowe w Kolbuszowej.