III miejsce w Powiatowych Igrzyskach w „Mini piłce ręcznej chłopców”

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w „Mini piłce ręcznej”, które odbywały się w Dębicy, wzięło udział pięć mistrzowskich drużyn z gmin: Czarna, Jodłowa, Pilzna, Gminy Dębica oraz z miasta Dębicy. Uczniowie reprezentowali szkoły: SP Lipiny, SP  Nr 1 Jodłowa, SP Czarna, SP Podgrodzie i SP 9 Dębica. Zawody rozgrywane były w formule "każdy z każdym".  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej zajął III miejsce.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Czarnawski, Patryk Mikrut, Patryk Kapłon, Jakub Furgał, Jakub Stręk, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Dawid Składanowski, Paweł Papciak, Piotr Szewczyk, opiekun: Stanisław Górka

Gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów!

IV miejsce w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w badmintonie chłopców

20171220 163226Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej zajęli bardzo dobre bo IV miejsce w finale wojewódzkim w „Badmintonie chłopców”, które były rozgrywane w ramach „Podkarpackich Igrzysk Dzieci”.  Zawody, które odbyły się 20 grudnia 2017 r.w hali Zespołu Szkół w Straszęcinie zostały poprzedzone półfinałami, w których wystartowało aż 77 zespołów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patryk Mikrut, Paweł Papciak i Grzegorz Batko, opiekun: Stanisław Górka

Sukces badmintonistów ze Szkoły Podstawowej

badbinktonSukcesem zakończył się udział reprezentacji chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej w półfinale wojewódzkim w "Badmintonie", który odbył się 30 listopada w Straszęcinie. Drużyna z Jodowej zajmując III miejsce wywalczyła awans do finału wojewódzkiego.  Nasza drużyna walczyła w składzie: Patryk Mikrut, Paweł Papciak, Grzegorz Batko a opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Stanisław Górka. Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.

Nagroda Starosty za osiągnięcia sportowe

254125417 219 listopada w Dębicy odbyło się Podsumowanie Osiągnięć Sportowych Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2016/2017. Z naszej szkoły nagrodę i dyplom z rąk Wicestarosty Mateusza Pasek odebrał Patryk Mikrut, uczeń z klasy VI. Podziękowanie za wkład, pracę i zaangażowanie w promocję sportowego stylu życia otrzymał również nauczyciel wychowania fizycznego Pan Stanisław Górka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

TRZECIE MIEJSCE Dla NATALIi

1Natalia Mokrzycka, uczennica klasy VI SP zajęła III miejsce i zdobyła „brązowy medal” w rzucie piłeczką palantową podczas rozegranych Wojewódzkich Zawodów Lekkoatletycznych w Rzeszowie. Podczas serii finałowej rzuciła piłeczkę na odległość 42 metrów. Bardzo dobry wynik osiągnął również Patryk Mikrut, który w biegu na 1000 m osiągną wynik 3:28:29 co dało VI miejsce w województwie.                                                                                                                                                                                              Gratulujemy!