III miejsce w Powiatowych Igrzyskach w „Mini piłce ręcznej chłopców”

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w „Mini piłce ręcznej”, które odbywały się w Dębicy, wzięło udział pięć mistrzowskich drużyn z gmin: Czarna, Jodłowa, Pilzna, Gminy Dębica oraz z miasta Dębicy. Uczniowie reprezentowali szkoły: SP Lipiny, SP  Nr 1 Jodłowa, SP Czarna, SP Podgrodzie i SP 9 Dębica. Zawody rozgrywane były w formule "każdy z każdym".  Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jodłowej zajął III miejsce.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Czarnawski, Patryk Mikrut, Patryk Kapłon, Jakub Furgał, Jakub Stręk, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Dawid Składanowski, Paweł Papciak, Piotr Szewczyk, opiekun: Stanisław Górka

Gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów!

20171213 124112