Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

Spotkanie z rodzicami

spotkanie z rodzicamiSerdecznie zapraszam na spotkanie rodziców klas I-VIII, które odbędzie się w dniu 30 marca 2023 roku według poniższego harmonogramu:
godz.14.30 - klasy I-III (spotkanie z wychowawcami)
godz.15.30 - ogólne spotkanie wszystkich rodziców na sali gimnastycznej z dyrekcją oraz szkolenie
godz.16.15 - klasy IV- VIII (spotkanie z wychowawcami).
Zwracam się z ogromną prośbą, aby na spotkanie przybywać o wyznaczonych godzinach.
Ponieważ na zebraniu będą omawiane bardzo ważne tematy dotyczące państwa dzieci proszę państwa o przybycie na to spotkanie.
                                                                         Dziękuję Aneta Janaś - dyrektor szkoły

ŚWIATOWY DZIEŃ RECYKLINGU

dzien recyklingu18 marca obchodzimy Światowy Dzień Recyklingu – międzynarodowy akcent, który ma przypominać, że wszyscy decydujemy o kondycji środowiska i ponosimy odpowiedzialność za przyszłość planety. Pierwszy ŚDR odbył się 18 marca 2018 roku. Celem tej inicjatywy jest zjednoczenie ludzi na całym świecie w celu zachowania sześciu podstawowych zasobów: wody, powietrza, węgla, ropy, gazu ziemnego i minerałów oraz pokazanie potęgi nowo powstałego „siódmego zasobu” w postaci odpadów, które poddawane są recyklingowi. Dzień ustanowiony, by zwrócić uwagę i zmienić podejście do odpadów, które nie muszą być traktowane jako coś bezużytecznego, jako śmieci.

Akcja #Wyślij Pączka do Afryki#

331776165 729718118685405 3395891712166208718 nJak co rok w Tłusty Czwartek Nasza Szkoła wspiera akcję #Wyślij Pączka do Afryki#
Uczniowi poprzez zakup pysznych pączków i donatów dołożyli swoją cegiełkę.
Dziękujemy za przygotowanie akcji uczniom i nauczycielom a Wam kochani za datek na ten ważny cel jakim jest budowa studni w Afryce.