Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

Plan lekcji dla klas III Gimnazjum

                                                                        PLAN LEKCJI DLA KLASY III A
                                                                                  2017/2018

 Lp.  GODZ. PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK
 1.   8:00-8:45 CHEMIA  J. POLSKI  W. FIZYCZNE W. FIZYCZNE  J.NIEM/J,ROS  
 2.   8:50-9:35 MATEMATYKA  J. POLSKI  MUZYKA    J. ANGIELSKI  BIOLOGIA
 3.   9:45-10:30  FIZYKA  J.ROS/J.NIEM  HISTORIA  RELIGIA  MATEMATYKA
 4.  10:45-11:30  RELIGIA  W. FIZYCZNE TECHNIKA GEOGRAFIA  J. POLSKI
 5.  11:45-12:30 W. FIZYCZNE  PLASTYKA  J. POLSKI  MATEMATYKA  Z. ART. M
 6.  12:35-13:20  GEOGRAFIA  J. ANGIELSKI  MATEMATYKA       WOS  
 7.  13:25-14:10  J. ANGIELSKI        Z. ART PL  G. WYCH.  HISTORIA  
 8.  14:15-15:00          

                      

                                                                         PLAN LEKCJI DLA KLASY III B
                                                                                  2017/2018

 Lp.  GODZ.  PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  
 PIĄTEK
 1.   8:00-8:45  J. POLSKI  G. WYCH.     W. FIZYCZNE  W. FIZYCZNE  HISTORIA
 2.   8:50-9:35 WOS J.NIEMIECKI        J.POLSKI RELIGIA  J. NIEMIECKI
3.   9:45-10:30  RELIGIA  J. POLSKI J. POLSKI  FIZYKA  J. ANGIELSKI
4.  10:45-11:30  MATEMATYKA  W. FIZYCZNE  MATEMATYKA  PLASTYKA MATEMATYKA
 5.  11:14-12:30  W. FIZYCZNE  MUZYKA  TECHNIKA  Z.ART. P  FIZYKA
 6.  12:35-13:20  J.ANGIELSKI  CHEMIA  HISTORIA  GEOGRAFIA  BIOLOGIA
 7.  13:25-14:10 GEOGRAFIA  Z. ART. M  WDŻ J. ANGIELSKI  
 8.  14:15-15:00                                

 

                                                                         PLAN LEKCJI DLA KLASY III C
                                                                                    2017/2018

 Lp. GODZ.  PONIEDZIAŁEK  WTOREK ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK
 1.  8:00-8:45  WOS  GEOGRAFIA  TECHNIKA  RELIGIA  MATEMATYKA
 2.  8:50-9:35 G. WYCH.  MATEMATYKA  CHEMIA  PLASTYKA      HISTORIA
 3.  9:45-10:30  J. POLSKI  MATEMATYKA  J.ANGIELSKI  Z. ART. P  J. NIEMIECKI   
 4. 10:45-11:30  BIOLOGIA  J. POLSKI  MATEMATYKA  J. ANGIELSKI Z. ART. M
 5. 11:14-12:30  RELIGIA  J. POLSKI  FIZYKA  GEOGRAFIA  J.POLSKI
 6. 12:35-13:50  W. FIZYCZNE  MUZYKA  W. FIZYCZNE  W. FIZYCZNE  J. ANGIELSKI
 7. 13:25-14:10 WDŻ  W. FIZYCZNE  J. NIEMIECKI HISTORIA                    
 8. 14:15-15:00