W NAGRODĘ - WYCIECZKA

park122 czerwca pięćdziesięciu uczniów – uczestników konkursu plastycznego „EKOLOGICZNIE ZNACZY LOGICZNIE” (z czterech szkół gminy Jodłowa) wraz z opiekunami pojechało na wycieczkę do Magurskiego Parku Narodowego. W programie znalazła się wizyta w Muzeum Magurskiego Parku Narodowego, realizacja ścieżki przyrodniczej na terenie parku, zwiedzenie łemkowskiej cerkwi p.w. św. Kosmy i Damiana w Krempnej oraz obiad „W starym ogrodzie”. Była to jedna z ostatnich przyrodniczych  lekcji  w tym roku szkolnym. Została przeprowadzona nie w Sali lekcyjnej lecz na terenie najbliżej nas położonego Parku Narodowego.

Zakończenie roku szkolnego

zakoczenie rokuUroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 według poniższego harmonogramu:
godz.8.00 - klasy I-III (sala gimnastyczna)
godz.9.00 - Msza Święta w Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej (uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami)
godz.10.00 - klasy IV-VIII (sala gimnastyczna)
Dowóz uczniów klas I-III oraz klas starszych według obowiązujących rozkładów.
Dzieci klas I-III po mszy świętej rodzice mogą odbierać z placu kościelnego. Będzie czekać również bus dla dzieci dojeżdżających.
Odwóz dzieci klas IV-VIII nastąpi około godz.11.30 z targowicy.

„JODŁOWA ŚPIEWA” - wyniki konkursu

spiew16 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. ks. F. Blachnickiego w Jodłowej odbył się VII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Jodłowa śpiewa”. W konkursie wzięło udział 39 uczestników z gminy Jodłowa w wieku 5 – 15 lat. Celem konkursu była promocja i publiczna prezentacja uzdolnionych muzycznie dzieci, oraz  rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki. Konkurs był zorganizowany w formie zdalnej - ocenione zostały zarejestrowane i przysłane prezentacje  muzyczne.