Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

DWA TRZECIE MIEJSCA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

IMG 20201009 113157III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych zajęły uczennice naszej szkoły w zawodach, które były rozegrane 9 października w Dębicy w ramach Igrzysk Dzieci. Trzeciego miejsca pozazdrościły starsze koleżanki, które godzinę później również zameldowały się na III miejscu.
Składy:
Igrzyska Dzieci – Amelia Kita, Maria Makowicz, Aleksandra Baran, Natalia Warzecha, Nadia Huk, Karolina Podraza
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Weronika Baran, Angelika Baran, Karolina Fik, Kinga Kos, Aleksandra Podraza, Natalia Szydłowska.

                                                                                  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH

IMG 20200925 113007Czterema miejscami na podium zakończyły się powiatowe lekkoatletyczne zawody, które odbywały się 24 i 25 września w Pustkowiu. Pierwszego dnia w Igrzyskach Dzieci III miejsce zajął Bartosz Potępa, który startował w biegu na 1000 m. W biegu na 600 m wystąpiły Amelia Kita, Karolina Podraza i Aleksandra Baran,  które zajęły odpowiednio 4, 5 i 6 miejsce. Jeszcze lepiej zaprezentowały się dzień później ich starsze koleżanki. W biegu na 300 m Angelika Baran była trzecia, natomiast w biegu na 600 metrów Weronika Baran wywalczyła I miejsce a Aleksandra Podraza II miejsce. W biegu tym uczestniczyła również Nicola Dudek, która zajęła siódme miejsce.
                                                                  GRATULUJEMY!

Sukces w badmintonie!!!

IMG 20191113 132556Sukcesem zakończył się udział reprezentacji dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Badmintonie, który odbył się w 13 listopada w Straszęcinie. Drużyna z Jodowej zajmując III miejsce wywalczyła awans do finału wojewódzkiego.  Nasza szkoła walczyła w składzie: Weronika Baran, Milena Górka, Aleksandra Baran, opiekun – Stanisław Górka.

SUKCES WERONIKI I ANGELLIKI W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH

angSukcesem zakończył się udział naszych uczennic w powiatowych zawodach w lekkiej atletyce, które odbyły się 19 września 2019r. w Pustkowiu. Weronika Baran startująca w "Igrzyskach Dzieci" zajęła pierwsze miejsce w biegu na 600m. Wyniku pozazdrościła Weronice jej starsza siostra, która startując w "Igrzyskach Młodzieży" również zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. W zawodach uczestniczyły również Aleksandra Pordaza i Karolina Fik, które zajęły szóste miejsca w swoich biegach. GRATULUJEMY!

Sukces Angeliki w Zawodach Lekkoatletycznych

LA 1Sukcesem zakończył się udział naszych uczennic w Powiatowych Zawodach w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 18 września 2018r. w Pustkowiu. Angelika Baran (kl. VI) z czasem 1,56,90 zajęła I miejsce w biegu na 600 m. W zawodach uczestniczyły również Weronika Baran (kl. Vb) w biegu na 600 m  –  IV miejsce i Karolina Tarasek (kl. VI) również IV miejsce.